KONTAKT

Rozwody

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudne dla męża i żony jest podjęcie decyzji o zakończeniu trwania związku małżeńskiego, który niejednokrotnie trwa wiele lat, oraz jak krępujące i bolesne jest opowiadanie o swoich problemach obcym osobom.

W przeciwieństwie do wielu innych prawników zajmujących się sprawami rozwodowymi zapewniamy, że poświęcimy Państwu tyle czasu, ile jest niezbędne dla poznania historii konfliktu i doprowadznia do korzystnego wyroku.Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wytoczenie powództwa o rozwód lub gdy zostaniecie poozwani przez drugiego małżonka otrzymacie w naszej Kancelarii kompleksową pomoc zarówno przed sprawą jak i w jej trakcie. Pomożemy Państwu przy podziale majątku, a  także wtedy, gdy wyrok trzeba będzie egzekwować, w zakresie alimentów, czy kontaktów z dzieckiem.

Zapraszamy do Kancelarii  na konsultacje  wszystkie  osoby, które nie znają swoich praw i obowiązków, nie wiedzą jakie kroki podjąć, aby uzyskać rozwód bądź go uniknąć, nie wiedzą jak prawidłowo określić kontakty z dziećmi, jaka powinna być wysokość alimentów, komu one przysługują i w jakich sytuacjach, ile kosztuje rozwód, jak wygląda procedura sądowa; lub wszystkich których nurtują inne pytania związane ze sporami pomiędzy małżonkami.

Prowadzimy także sprawy o zasądzenie, podwyższenie lub obniżenie alimentów oraz podział majatku.

Koszt wstępnej porady nie przekracza zwykle 300 zł.

Koszt poprowadzenia sprawy sądowej wynosi od 2000 zł  w zależności od stopnia jej skomplikowania i jest każdorazowo ustalany indywidualnie z klientem