KONTAKT

Klienci indywidualni

Kancelaria specjalizuje się w  sprawach z zakresu prawa cywilnego  i  prawa gospodarczego .
Pomagamy także w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych  spadkowych oraz windykacji długów.

Od kilku lat  bardzo skutecznie zapewniamy pomoc prawną ofiarom wypadków drogowych oraz właścicielom pojazdów, którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło, lub nie wypłaciło odszkodowania za uszkodzone lub skradzione samochody. Korzystamy przy tym  z usług najlepszych olsztyńskich biegłych sądowych z zakresu motoryzacji z Polskiego Związeku Motorowego  i PZM  oraz  biegłych lekarzy  ortopedów , neurologów i psychologów itp.

KOSZT PORADY PRAWNEJ  waha się od 200 zł

Koszty prowadzenia spraw sądowych są bardzo konkurencyjne i uzgadniamy je indywidualnie.
W przypadku spraw o odszkodowanie przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu zwykle honorarium  płacone jest po  wygraniu sprawy.
Poniżej przedstawiamy stawki minimalne za prowadzenie poszczególnych spraw przed Sądami Powszechnymi ustalone przez Ministra Sprawiedliwości.

PRO BONO – porady prawne

Kancelaria udziela bezpłatnej pierwszej porady prawnej osobom po przeszczepie organów oraz  osobom zdrowym, które  okażą wypełnione „oświadczenie woli o wyrażeniu zgody na przeszczep narządów” pobrane ze strony internetowej www.poltransplant.org.pl lub które widnieją w Centralnym Rejestrze Niespokrewnionych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej.