KONTAKT

Kancelaria

Kancelaria BONA FIDES  jest Kancelarią Prawa Gospodarczego oferującą kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności gospodarczych (doradztwo i pomoc prawną), obejmujące wszelkie przejawy działalności firm w obszarach : prawa gospodarczego, cywilnego i prawa pracy (kompleksowa obsługa prawna firm).
Dla osób fizycznych prowadzimy także sprawy rozwodów i sprawy o alimenty,  sprawy spadkowe oraz pomagamy ofiarom wypadków drogowych w sporach z Ubezpieczycielami.
Założycielem Kancelarii jest Radca Prawny Marcin Mossakowski, który działa na rynku usług prawniczych od ponad 20 lat. W roku 2001 wraz z innymi radcami prawnymi założył Kancelarię Radców Prawnych FIDES  w której jest partnerem do chwili obecnej
Pomagamy  przedsiębiorcom we wszystkich kwestiach prawnych związanymi z epidemią i jej skutkami.  Zapewniamy szybką analizą problemu i  odpowiedzi drogą mailową , telefoniczną oraz  za pomocą komunikatorów whatsApp i signal.

Pracujący w kancelarii doświadczeni prawnicy przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Prawnicy Kancelarii Prawnej Bona Fides reprezentują naszych Klientów w postępowaniach sądowych, toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, jak również w toku procesów przed organami administracji. W imieniu naszych Mocodawców prowadzimy negocjacje i mediacje.Z sukcesem dla naszych klientów zakończyliśmy już dziesiątki procesów cywilnych, gospodarczych i pracowniczych.

Kancelaria Prawna Bona Fides  wychodzi z założenia, że usługi prawne powinny być wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy jednak o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Jesteśmy przekonani, że dopiero pełne rozpoznanie i zrozumienie potrzeb Klientów, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję

Dewizą Kancelarii jest rzetelność, solidność oraz przyjazne traktowanie każdego klienta, niezależnie od zasobności jego portfela.

Klientów zapraszamy także na  stronę internetową Kancelarii Radców Prawnych FIDES Mossakowski i partnerzy do której przejdziecie Państwo klikając na poniższy link.

www.fides.olsztyn.pl